Zasługujesz na więcej

Drzwi, jakie są, każdy widzi. Wydawałoby się, że niewiele można wymyśleć w tym obszarze, by stworzyć produkt unikalny. Ot, prostokątna konstrukcja, której na ogół nie zauważa się na co dzień.

Niezauważalne - to jedno określenie doskonale oddaje sens, który postanowiliśmy zawrzeć w naszym pomyśle na drzwi. Niezauważalne dla gospodarza domu – to znaczy takie, o które właściciel domu nie musi się martwić. Trwałe, solidne, bezpieczne, wykonane zgodnie z jego życzeniem. Niezauważalne dla kupującego – czyli drzwi, które dostarczamy na czas, na miejsce, na pewno. 7 drzwi to nie tylko slogan – to gwarancja terminu, zgodnie z którą dostarczymy drzwi w 7 dni roboczych*. Wreszcie niezauważalne dla montera – w naszym rozumieniu drzwi, których montaż jest bezproblemowy, dzięki odpowiedniej konstrukcji, jakościowym komponentom i wyposażeniu na dobrym poziomie.

Natomiast bezwzględnie zauważalne dla sąsiadów i gości domu – drzwi, które przyciągają uwagę swoją estetyką, wykończeniem i dbałością o detale.

* okres 7 dni roboczych dotyczy wyłącznie drzwi w ofercie "7 dni" i obejmuje czas od potwierdzenia zamówienia przez Agilis do momentu wysłania do Klienta


Accept

www.agilis.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.agilis.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj.